Nejnovější recenze ze sekce Violoncella

Viol M-Cello 4/4

Ověřený zákazník Augustinus Ověřený zákazník

Přidáno: 30. dubna 2024

Zakoupeno v Augustinus

• na radu prodávajícího, výborný nástroj

Ověřený zákazník Prokapelu.cz Milan

Přidáno: 25. listopadu 2022

Zakoupeno v Prokapelu.cz

Jsem mile překvapen kvalitou, i zvukem! Dobře zabaleno, kvalitní nástroj, že jsem to ani nečekal! Ten buk jsem si typnul, a vsadil jsem dobře na svůj instinkt! Za málo peněz, hodně muziky! Doporučuji.

Ověřený zákazník Prokapelu.cz Kalhannder

Přidáno: 17. srpna 2022

Zakoupeno v Prokapelu.cz

• Za velmi lidovou cenu skvělý nástroj pro začátečníka na první lekce
Valencia CE160G 4/4

Valencia CE160G 4/4

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Marek O.

Přidáno: 7. srpna 2021

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Kvalitní, cenově výhodné pro začátečníky.

Jsem spokojen, objednávka byla vyřízena rychle.

Wittner - Poutko struníku (cello)

Wittner - Poutko struníku (cello)

Ověřený zákazník CHN.cz houslar

Přidáno: 5. října 2020

Zakoupeno v CHN.cz

dobrá cena i kvalita

Soundsation PCE-18

Soundsation PCE-18

Přidáno: 29. května 2020

Zakoupeno v Kytary.cz

• Vzhledem k nízké ceně dobrá kvalita nástroje
  • Kompletní set pro malé začínající hudebníky
  • Poněkud horší smyčec, ale za tu cenu to pořád jde.

Dárek pro malého synka, který si moc přeje violoncello, jako první seznámení s nástrojem. Zatím čeká na předání, ale věříme, že radost bude veliká

Stagg VNC-3/4 set

Stagg VNC-3/4 set

Ověřený zákazník all4sound.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. dubna 2020

Zakoupeno v all4sound.cz

• celomasivní, dobrý poměr cena/výkon
  • pěkný zvuk
  • nedořešený obal, funkční jen na skladování, maximálně převoz autem, dítě používá MHD - na takové použití nelze doporučit.

Violoncello jsme kupovali pro dítě, které hraje zájmově a po těch letech pronájmu školního nástroje nám investice do vlastního cella přišla ekonomicky výhodnější. Navíc i kvalitativně si polepšilo, nástroj má oproti tomu školnímu mnohem lepší zvuk a po výměně strun, kterou máme ještě v plánu, očekáváme další posun. Provedení nástroje je kvalitní, vzhledem k ceně odpovídající. Co mohlo být rozhodně lepší je obal. Ten co je v ceně nestojí za moc - hlavně řešení zipu je nešikovně umístěno na opačné straně, než je držadlo, karabiny zádových popruhů s karabinami budou tlačit asi každého. Ale máme jiné pouzdro, takže toto není tak důležité. Na uskladnění obal postačí, na přenášení bych byla opatrná.

Stagg ECL 4/4 set

Stagg ECL 4/4 set

Přidáno: 1. listopadu 2019

Zakoupeno v Kytary.cz

• Součástí je smyčec a obal
  • Výstup na 3,5 i 6,5 jack
  • Výška nohy jde přizpůsobit
  • Baterie nevydrží dlouho, určitě to chce nabíjecí (9V)
  • Kobylka je pohyblivá, po převozu vždycky potřebuje naladit
  • Opěry se špatně šroubují (při rozebírání a skládání)

Se smyčcem hraje hezky do repráků i do sluchátek. Brnkání je slyšet trochu hůř. Snáší poměrně hrubé zacházení (asi jako kytara). Dobře se ladí, kolíky drží.
Rada po nákupu: u šroubů od opěr pomůže vyměnit gumové těsnění za kus ohnutého drátu.

Yamaha VC 5S 44

Yamaha VC 5S 44

Petr Konečný Petr Konečný

Přidáno: 31. května 2018

• Vybavení v ceně, ta přitom není nějak zvlášť vysoká. Kvalitní struny i smyčec.
  • Někomu nemusí vyhovovat designe cella, futrál je dělaný pro menšího člověka + komplikace při doručení zboží, neprůrazný tón.

Jsem bývalý student konzervatoře i když se hře na nástroj už aktivně nevěnuji potřeboval jsem nový. U houslaře se mi to nepoštěstilo, tak jsem zkoušel internetové obchody. Yamaze jsem upřímně moc nedůvěřoval, přesto jsem jí dal šanci.
...

Violoncello mi bylo doručeno cca měsíc a půl po objednávce. Komunikace ovšem byla objektivní a uspokojivá, takže jsem věděl kde se můj nástroj zrovna nachází. Po doručení mě mile překvapilo zabalení nástroje a taky to, že přes cestu pomalu celým světem se mu nic nestalo. Překvapil mě však nápis Made with pray in China, doufal jsem, že nástroj bude vyroben v Japonsku, nicméně na kvalitu to nemělo žádný vliv.
...

Na violoncello se velmi slušně hraje, proto bych ho doporučil nejen začátečníkům, ale i mírně pokročilým. Po seřízení houslařem, přidělání karbonového bodce, změně strun, kobilky, ladících kolíků a pár dalších úpravách z něj bude velmi solidní nástroj.. S nástrojem jako takovým jsem nicméně velmi spokojený.
... Dal bych 75 % to tady ale nejde, proto těch 80% berte jako pozitivních 75.. :)

Soundsation VPCE-44

Soundsation VPCE-44

Přidáno: 20. února 2018

• Dobře připravené

Viva la Musica PS BK

Viva la Musica PS BK

Přidáno: 3. listopadu 2017

Zakoupeno v Kytary.cz

• podložka je opravdu praktická

Antoni ACC35 3/4

Antoni ACC35 3/4

Přidáno: 18. července 2017

Zakoupeno v Kytary.cz

cello nemělo deklarovaný ebenový hmatník, hmatník byl prohnutý, nelze hrát ve vyšších polohách. Cello jsem vrátil do obchodu.

Soundsation P401 4/4

Soundsation P401 4/4

Přidáno: 13. června 2017

Zakoupeno v Kytary.cz

• Zboží dorazilo rychle, dobře zabalené, bez poškození
  • Violoncello má pěkný zvuk, pro začátečníky naprosto vyhovující
  • Poměr cena výkon výborná

Sháněla jsem violoncello pro začátečníky a důležitá byla pro mě i cena
Soundsation P401 4/4 splnilo mé očekávání
Doporučuji začátečníkům